Szukaj

Powszechny dostęp do broni. Czyli gdzie zacznie się polska wolność.
Powszechny dostęp do broni. Czyli gdzie zacznie się polska wolność.


"PAMIĘTAJ. Bez względu na to co ci będą mówić i jak się będą nazywać. Chyćby na Jasnej Górze godzinami klęczeli i Boguridziece śpiewali. Jest jeden sprawdzian któremu możesz poddać każdą partię polityczną w Polsce. Tym sprawdzianem jest powszechny dostęp do broni dla Polaków." - 16 sierpnia 2021


Polska ma trzech śmiertelnych wrogów od pokoleń. Tymi wrogami są Niemcy, Rojsanie i Żydzi. Te nacje od zawsze dążyły i nadal dążą do unicestwienia naszego kraju. Problem polega na tym że zarówno Niemcy jak i Rosjanie to mocarstwa. Mocarstwa z którymi sąsiadujemy. Polska jako stotunkowo niewielki kraj poddawana jest nieustannym naciskom ze strony tych mocarstw (oraz Izrela). Jesteśmy nieustannie inwigilowani. Te naciski posuneły się do tego stopnia iż rządy w naszym kraju nie są ustalane przez nas Polaków ale przez obce agentury. Są to rządy obce nam Polakom. Rządy na usługach obcych realizujące obce zamówienia ("puppet government"):


Paweł Romanowski @PaweRomanowski4 Aug 3 Polska nie posiada obecnie rządu. Polska posiada urzędników sprawujących rolę rządu. Ci urzędnicy pełniąc rolę polskiego prezydenta, premiera i ministrów wykonują jedynie polecenia z zagranicy. W Polskim Sejmie nie ma obecnie ani lewicy ani prawicy. Jest urząd podwykonawczy.


I teraz trzeba postawić sobie bardzo ważne pytanie. W jaki sposób można zmienić ten stan rzeczy ? W jakim sposób my Polacy możemy odzyskać kontrolę nad swoim własnym państwem ? W obliczu tak potężnych sił, dysponujących tak potężnym kapitałem, kontrolującym media, czy jest to w ogóle możliwe ? Jest. Pierwszym stopniem do odzyskania niepodległości Polski jest uzbrojenie nas Polaków. Danie broni nam Polakom. Powszechnie. To właśnie posiadanie broni odróżnia niewolnika od człowieka wolnego. To właśnie posiadanie broni przez nas Polaków jest największą zmorą wrogów Polski. Tego się boją. To ich łączy. Boją się uzbrojonego społeczeństwa polskiego. Bo co by się stało gdyby nagle to społeczeństwo postanowiło że nie chce obecnego rządu ? Gdyby nagle społeczeństwo polskie (uzbrojone) postanowiło iż chce ustanowić własny polski rząd ? "To się przecież w głowie nie mieści." Polacy niepodlegli z własnym rządem ? "Bękarty Europy ?" Bez niczyjej kontroli ? To jest możliwe.


Chwała Wielkiej Polsce !

49 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie