Szukaj

Ostrzeżenie. Tutaj nie chodzi o to, że to są Żydzi.


Powoli dobiega koniec czterech lat żałosnej kadencji obecnego pseudo-rządu w Polsce. Cztery lata upokorzeń i tarzania naszego kraju w błocie na arenie międzynarodowej. Ja bym to trafniej nazwał kadencją zorganizowanej grupy przestępczej lub mafii, bo z rządem to nie ma zbyt wiele wspólnego. W trakcie tych czterech lat mieliśmy okazję zobaczyć takie „okazałości” jak jawne dopuszczanie się Zdrady Stanu obecnego rządu w postaci pisania polskich ustaw za granicą pod dyktando obcych agentur, zakłamywanie historii i oskarżanie własnego kraju o współudział w Holokauście w zachodnich mediach przez najwyższe głowy naszego własnego państwa, próba wciągnięcia naszego kraju w wojnę z krajem posiadającym broń atomową. O seryjnych samobójstwach już nie wspomnę, bo to u nas już niemalże tradycja.

Ale załóżmy, że cię to nie rusza. Nie rusza cię nawet ostatnia afera pedofilska z marszałkiem sejmu w roli głównej, która zahaczyła o prezydenta. Nie rusza cię nietykalność komunistycznej agentury w naszym kraju (aneks WSI) odpowiedzialnej za większość afer i „seryjnych samobójstw”. Nierozliczenie tych afer. Nie rusza cię złamanie obietnic przedwyborczych i zablokowanie obywatelskiego projektu ustawy ratującej dzieci nienarodzone. Nie rusza cię indoktrynacja homoseksualizmem dzieci w szkołach, pod którą podpisał się obecny rząd. Nie rusza cię nawet otworzenie granic i zalanie naszego państwa obcokrajowcami jako taniej siły roboczej, mimo że główną obietnicą, dzięki której obecny rząd doszedł do władzy było właśnie niedopuszczenie do otworzenia granic i zalania naszego państwa obcokrajowcami jako taniej siły roboczej !!! Dramat. To wszystko cię nie rusza. Dają „pięćset” i będziesz na nich głosował...

Ale jest pewna rzecz, przed którą chciałbym cię w tym momencie ostrzec, nawet jeśli cię to wszystko nie rusza. Otóż jak wiesz ja jestem profesjonalistą w swoim zawodzie. Staram się wykonywać swoją pracę jak najlepiej. Mam czasami jak każdy niewielkie potknięcia, ale zawsze je koryguję. Wracam, poprawiam, analizuję, podejmuję środki prewencyjne. Jestem kompetentny. Wywiązuje się ze swoich obowiązków. Obserwując obecny rząd w Polsce przez długi czas nie potrafiłem ich zrozumieć. Nie potrafiłem zrozumieć ruchów, jakie wykonują. Ale jak ? Po co ? Dlaczego ? Co oni robią ?!? Nie potrafiłem ich rozgryźć. Wszystko ułożyło mi się w jedną całość, gdy zacząłem obserwować dane gospodarcze naszego kraju (te prawdziwe). Wtedy złożyły mi się wszystkie elementy układanki. Wiesz kim oni są ? Kim są ludzie, którzy obecnie rządzą naszym krajem ? Nie chodzi tutaj wcale o to, że większość z nich to Żydzi. Ci ludzie, ludzie posiadający władzę w naszym kraju są SKRAJNIE NIEKOMPETENTNI. Mierni, ale wierni. To, co obserwujesz obecnie w związku z rosnącą inflacją w naszym kraju to dopiero początek. Szczyt góry lodowej. Zapowiadane podwyżki gazu, rosnący dług publiczny itp. Ci ludzie, jeżeli wygrają kolejną kadencję mogą doprowadzić do katastrofy. A Polacy w kraju sami dadzą im do tego mandat ich wybierając.


„Ludzie głosujący na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami, są ich wspólnikami.”


George Orwell

16 wyświetlenia0 komentarz
DOŁĄCZ DO NASZEJ LISTY POWIADOMIEŃ

© 2019 by Paweł Romanowski. Proudly created with Wix.com