Szukaj

Jeżeli bł. Kardynał Wyszyński miał rację to Polski nie będzie wcale.


W Polsce dzieje się obecnie coś bardzo złego i bardzo niebezpiecznego.


Każdy inteligentny człowiek wie że obecny rząd w Polsce to farsa. Nie jest to rząd polski, jest to rząd obcy, na usługach obcych, jest to rząd marionetkowy "puppet government" zainstalowany w Polsce przez obce służby. Ale dla nas Polaków nie jest to żadna nowość. Tak było wcześniej, tak było odkąd pamięta nasze pokolenie. Jest jednak pewna sprawa, pewne zjawisko, które można nazwać "nowością" i nie jest to zjawisko pozytywne, wręcz przeciwnie, jest to zjawisko bardzo negatywne żeby nie powiedzieć tragiczne.


Kardynał Wyszyński mawiał że "Polska będzie katolicka albo nie będzie jej wcale." Katolicyzm to rdzeń naszej polskiej tożsamości narodowej. Nasza historia, nasza walka o wolność i niepodległość związana jest i zawsze była z wiarą katolicką. Królowie polscy, Konfederacja Barska, Powstańcy Warszawscy, Żołnierze Wyklęci, wszystko to jest nierozerwalnie związane z wiarą KATOLICKĄ. TYMCZASEM !


Jako administrator wielu forów i portali internetowych śledzę na bieżąco wszystkie oddolne ruchy patriotyczne w naszym kraju. Są to ludzie młodzi. Ludzie całkowicie niezależni. Przyszłość naszego kraju zależy od tych ludzi. To ci ludzie w przyszłości będą wyznaczać szlaki jakimi będzie podążał nasz kraj. Wśród tych ludzi w ostatnim czasie pojawiło się pewne zjawisko, pewien trend, który się utrzymuje. Mianowicie, wszystkie oddolne ruchy patriotyczne w naszym kraju do których należy przyszłość Polski stały się od pewnego czasu całkowicie ANTYKATOLICKIE. Są to ludzie wrodzy papieżowi, wrodzy Watykanowi, wrodzy Episkopatowi Polski wrodzy całemu kościołowi katolickiemu w Polsce ! Wśród tych ruchów pojawiają się obecnie różnego rodzaju sekty. Część z tych sekt próbuje podszywać się pod wiarę katolicką, część z nich otwarcie przyznaje że jest wroga kościołowi. Ale wszystkie te sekty razem łączy jedno: ANTYKATOLICM. Jeżeli kardynał Wyszyński miał rację i Polska "będzie katolicka albo nie będzie jej wcale" to przy obecnym trendzie i sytuacji w Polsce wszystko wskazuje na to że nie będzie jej wcale !

71 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie