Szukaj

Łukaszenka do globalistów: próby destabilizacji sytuacji na Białorusi nie mają żadnego sensu.Łukaszenka do globalistów: próby destabilizacji sytuacji na Białorusi nie mają żadnego sensu.


Białoruś to ostatni niepodległy kraj w Europie a Aleksander Łukaszenka to ostatni prawdziwy przywódca niepodległego europejskiego państwa. Od czasu gdy prezydent Białorusi odmówił przyjęcia łapówki w zamian za zamknięcie granic, jego kraj poddawany jest nieustannym atakom i próbom destabilizacji od strony globalistów. W specjalnym orędziu do narodu Aleksander Łukaszenka ostrzegł iż "wszyscy próbują nas rozdzielić lub przeciągnąć na swoją stronę. Ale powinniśmy pozostać silni. Wielokrotnie mówiłem: cena za suwerenność i niepodległość jest wysoka. Może to bezpośrednio dotknąć każdego Białorusina w warunkach zwiększonej konkurencji na świecie.(...) Czas nas wybrał. Znaleźliśmy się na pierwszej linii frontu nowej zimnej wojny. Tylko kraje, które będą w stanie oprzeć się tej hybrydowej presji, wytrzymają”


A następnie oświadzczył: „Podnieśliśmy się ze wszystkich wstrząsów dawno temu. Posuwaliśmy się naprzód, uzyskując odporność na wszelkie wstrząsy. Ludzie nie wyjdą ponownie na ulice, ponieważ zrozumieli, o co chodzi. Nasze poczucie siebie stało się silniejsze. Białorusini mają godność i nie pozwolą aby terroryści lub ekstremiści nimi manipulowali."


"Zrekompensujemy sankcje (ze strony EU), intensyfikując naszą działalność i obecność na innych rynkach. Odwrócimy się od starzejącej się Europy do szybko rozwijającej się Azji. Białoruś jest gotowa stać się częścią, przyczółkiem nowej Eurazji" - dodał.


Źródło: BELTA.


50 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie